Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту Антикорупційної програми Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру

1Найменування органу, який проводив обговорення:

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру.

2. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення:

проект Антикорупційної програми Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на 2021-2022 роки.

3. Обговорення здійснювалося у формі:

– електронних консультацій з громадськістю у період з 11.05.2021 до 25.05.2021.

– обговорення на цьому відкритому засіданні Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Держгеокадастру за круглим столом (10.06.2021).

4. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:

В обговоренні проекту Антикорупційної програми Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на 2021–2022 роки активної зацікавленості громадськість не проявила, протягом проведення громадського обговорення пропозицій не надійшло.

Представники громадськості не виявили бажання взяти участь у відкритому засіданні Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Держгеокадастру за круглим столом (на офіційному вебсайті Держгеокадастру було розміщено оголошення щодо запрошення до участі у цьому засіданні представників громадськості).

У цьому засіданні взяли участь члени Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Держгеокадастру, а також працівники структурних підрозділів апарату Держгеокадастру.

5. Інформація про рішення, прийняті за результатами обговорення:

проект Антикорупційної програми Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на 2021–2022 роки подати на затвердження в. о. Голови Держгеокадастру (підготувати проект наказу Держгеокадастру про затвердження Антикорупційної програми Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру на 2021–2022 роки).