Перелік вищих навчальних закладів, які уклали договір з Держгеокадастром про співробітництво щодо підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та/або сертифікованих інженерів-геодезистів

Перелік вищих навчальних закладів, які уклали договір з Держгеокадастром про співробітництво щодо підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників та/або сертифікованих інженерів-геодезистів № з/п Назва навчального закладу Адреса, телефон Форма власності Рівень акредитації 1 Національний університет біоресурсів і природокористування України (Навчально-науково-виробничний ц ...

Вимоги до програми підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників

ЗАТВЕРДЖЕНОРішенням Кваліфікаційної комісіївід «24» червня 2021 р. № 1 ВИМОГИ до програми підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників 1. Мета та завдання курсу підвищення кваліфікації 1.1. Ці Вимоги до програми підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників встановлені Кваліфікаційною комісією, що утворена на виконання статті ...

Чи може сертифікований інженер-землевпорядник одночасно працювати як фізична особа – підприємець та за основним місцем роботи у складі юридичної особи?

Так, може. В цьому випадку сертифікований інженер-землевпорядник, що є фізичною особою-підприємцем, має право укласти трудовий договір, як найманий працівник, з юридичною особою за умови ведення трудової книжки (це буде його основне місце праці). Разом з тим, сертифікований інженер-землевпорядник може здійснювати свою господарську діяльність як фізична особа-підприємець (його робота в цьому разі в ...

Щодо видачі витягів з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів

Пунктом четвертим Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27 жовтня 2021 року №317 "Про питанні сертифікації інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 грудня 2021 р. за № 1582/37204 передбачено, що заява для отримання витягу з Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників або з Державного реєстр ...

Щодо визначення правового статусу розробників документації із землеустрою

Відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» розробниками документації із землеустрою є: юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою; фізичні особи - підприємці, які володіють необхідним тех ...